Naszyjniki męskie

Męskie naszyjniki z kamieni naturalnych

Nic tak nie dodaje uroku mężczyźnie, jak dobrze dobrana biżuteria! No, może jest jeszcze kilka innych męskich cech zdolnych ten urok podkreślić, ale zdecydowanie naszyjniki, bransoletki i pierścionki do nich należą.

Jeśli lubisz nosić męskie naszyjniki, Multi-Kulti ma dla Ciebie unikatowe wzory, pojedyncze egzemplarze i ducha Orientu w jednym. Szukaj na naszym Bazarze wśród naszyjników z różnych kamieni i srebra: każdy z nich to wyjątkowe, ręcznie robione dzieło. Ponieważ mamy pojedyncze egzemplarze, nie można wybrać rozmiaru – ale zwykle można go dopasować (skrócić lub nieco wydłużyć na życzenie). Pamiętaj o tym składając zamówienie.
 

Etniczne naszyjniki męskie 

W Multi-Kulti kochamy kamienie i po mistrzowsku łączymy je z etnicznym srebrem. Popularne w męskiej biżuterii kamienie, takie jak onyks (czarne naszyjniki), czy hematyt to nie jedyny wybór. Lubimy kolory, a naturalne kamienie dają tyle możliwości!

Polecamy męskie naszyjniki z lapis lazuli. To przepięknym granatowy kamień, często mieniący się pyłem złocistego pirytu, wydobywany głównie w Afganistanie. Kolejny przebój w męskim stylu: turkus. Wyszukiwany głównie latem, bo podkreśla letnią, wakacyjną opaleniznę.
Bardzo oryginalnie wyglądają męskie naszyjniki z kamieni ozdobione starymi paciorkami ze szkła weneckiego. To prawdziwa, autentyczna stara biżuteria, którą można nosić na co dzień. Także nasze srebrne ozdoby, amulety i talizmany dobieramy tak, aby podkreślić etniczny charakter biżuterii Multi-Kulti. Znamy też fanów męskich korali, a nawet pereł!

Dlaczego mężczyźni noszą perły?
Ten zaskakujący trend przyszedł do nas zza oceanu. Wbrew pozorom, nie jest taki nowy: w średniowieczu perły nosili rycerze, w renesansie artyści (Leonardo da Vinci!), potem kupcy i arystokraci. Perły zawsze były symbolem luksusu, ale wyrażały także wrażliwość i romantyzm. Dlaczego dziś mężczyźni noszą perły? Moda zaczęła się od muzyków i projektantów, ale coraz więcej panów w różnym wieku sięga po proste, klasyczne naszyjniki z pereł. No bo… czemu nie?

A jeśli nie wiesz, na jaką długość naszyjnika się zdecydować, sprawdź poradnik na naszym Blogu.
Możesz też sprawdzić, z jakich kamieni naturalnych robimy naszą biżuterię.

 
Zapis do newslettera
Newsletter

Co nowego na Bazarze?
Zapisz się, aby nic Ci nie umknęło!