Naszyjniki: labradoryt

Labradoryt. Naszyjniki z kamieniem gwiazd.


Czy wiesz, że w labradorycie uwięziona jest zorza polarna? W Kanadzie, na Półwyspie Labrador, gdzie znajdują się złoża tego kamienia, istnieje legenda według której uwięzioną zorzę uwolnił eskimoski wojownik, przebijając kamień włócznią. Roziskrzony labradoryt zwany jest też kamieniem lub świątynią gwiazd.

Natura stworzyła go jako minerał z grupy skaleni i dała mu niezwykłą właściwość. Labradoryt pod wpływem światła odbija różne kolory, od żółtego, przez zielony, niebieski, aż po fioletowy. Zjawisko to nazywa się labradoryzacją i jest charakterystyczne dla tego kamienia. Labradoryt ma też wiele innych ciekawych właściwości, zarówno fizycznych, jak i duchowych. Dlatego naszyjniki z labradorytu są nie tylko piękną, ale i znaczącą ozdobą.

 

Naszyjniki z labradorytu - styl etniczny i srebrne dodatki

W Multi-Kulti kochamy styl etniczny i nawet tak elegancki, połyskujący kamień jak labradoryt ozdabiamy plemiennym srebrem.

Naszyjniki z labradorytu pięknie łączą się ze srebrem, które podkreśla jego metaliczny połysk i dodaje elegancji. Srebro jest też metalem, który ma dobre właściwości przewodzenia energii i harmonizuje z labradorytem. Znajdziesz u nas sznury labradorytów ozdobione tylko srebrnymi wisiorami, lub polączone z innymi kamieniami – np. białym koralem czy turmalinem.Naszyjniki z labradorytu - właściwości i znaczenie

Labradoryt to kamień, który pobudza wyobraźnię, kreatywność i intuicję. Pomaga odkrywać swoje talenty i pasje, a także realizować marzenia i cele. Labradoryt
chroni przed negatywnymi energiami i wpływami. Odbija i rozprasza to, co jest szkodliwe lub niepożądane, a wzmacnia to, co jest dobre i pozytywne. Wspiera rozwój duchowy i świadomość. Pomaga połączyć się z wyższymi wymiarami i duchowymi przewodnikami, a także odkryć swoją prawdziwą naturę i cel.

Naszyjniki z labradorytu są więc nie tylko ozdobą, ale i narzędziem, które może pomóc Ci w wielu aspektach życia. Nosząc naszyjnik z labradorytem, możesz cieszyć się jego pięknem, ale i korzystać z jego mocy i energii. Naszyjnik z labradorytem to prezent, który sprawi radość nie tylko Tobie, ale i osobie, której go podarujesz; to symbol niezwykłości, oryginalności i głębi.
Zapis do newslettera
Newsletter

Co nowego na Bazarze?
Zapisz się, aby nic Ci nie umknęło!