Etniczne naszyjniki z kamieni

Etniczne naszyjniki z kamieni i srebra


Multi-Kulti to styl etniczny i czerpiący z niego inspiracje styl boho.
Kamienie naturalne i etniczne srebro, unikatowe wzory i pojedyncze egzemplarze - to to, co nas wyróżnia.
Etniczne naszyjniki z kamieni naturanych i plemiennego srebra tworzymy od kilkunastu lat!

A nasze inspiracje czerpiemy u źródeł – w podróży! Od ludzi, których spotykamy, z kolorów miejsc, które odwiedzamy.
Z muzeów, do których lubimy zaglądać. Ze starych zdjęć  kobiet i mężczyzn z Sahary, Nubii, czy stepów Azji Środkowej. Dzięki nim możemy choć trochę poznać ich tradycje i zwyczaje związane z biżuterią i ozdabianiem ciała. Plemienne klimaty to nasze klimaty.
Nasze etniczne naszyjniki z kamieni naturalnych ozdabiamy srebrem przywiezionym z dalekich krajów. Polujemy na autentyczną, starą biżuterię, już przez kogoś noszoną i kochaną. Doceniamy także nowe wzory, kunszt współczesnych rękodzielników i ich interpretacje dawnych form. Te ozdoby znaczą więcej, niż tylko przejściowa moda.


Kamienie naturalne w Multi-Kulti

Jakie kamienie znajdziesz w naszych naszyjnikach? Kochamy korale, turkus i lapis lazuli, ale także labradoryt, turmalin czy perły. 
Tę kategorię nazwaliśmy "Inne naszyjniki z kamieni" i znajdziesz tu takie skarby, jak kianit, amazonit, rubin, akwamaryn czy apatyt. Jest też nefryt, malachit czy chryzokola. A także rzadki, zielony grossular, jadeit, czy bałtycki bursztyn.

Jeśli interesują Cię konkretne kamienie, zajrzyj do zakładki "Kamienie". Znajdziesz tam duży wybór naszyjników, bransoketek a także kolczyków i wisiorów z konkretnymi kamieniami. Zapraszamy!
Zapis do newslettera
Newsletter

Co nowego na Bazarze?
Zapisz się, aby nic Ci nie umknęło!