Biżuteria Męska

Biżuteria męska etno

Masz w sobie duszę nomada, lubisz podróże, a może po prostu szukasz niepowtarzalnej biżuterii?
W Multi-Kulti znajdziesz unikatowe modele męskiej biżuterii z kamieni.
Nasi Klienci są jedyni w swoim rodzaju i chcemy, aby nosili wyjątkową biżuterię. Męskie bransoletki i naszyjniki z kamieni wykonujemy w pojedynczych egzemplarzach.
Sami podróżujemy i wyszukujemy starą, srebrną biżuterię, amulety, talizmany, srebrne ozdoby, które później ubieramy w kolorowe kamienie.
Znajdziesz u nas także męskie srebrne bransoletki, sygnety czy obrączki znalezione na wschodnich sukach i bazarach. Czasem jest to autentyczna, męska biżuteria plemienna. Czasem jest to współczesne srebro z dawnymi, tradycyjnymi wzorami.


Męska biżuteria z kamieniami

Robimy męską biżuterię etniczną od kilkunastu lat! Wiemy, że surowy, matowy lapis lazuli z Afganistanu, stare szkło weneckie sprowadzone z Mali, turkus bogato zdobiony srebrem Beduinów - to jest to, co nasi Klienci zawsze doceniają!
taramy się łączyć różne kamienie w niepowtarzalne, kolorowe motywy. Turkus i malachit, lapis i jadeit – to niezawodne połączenia dla wielbicieli biżuterii z minerałami. Męską biżuterię z kamieni  zawsze ozdabiamy etnicznym srebrem.


Jak nosić męską biżuterię?

Najlepsza odpowiedź na pytanie „Jak nosić męską biżuterię” to…: „noś, jak lubisz!”. Mamy wielki powrót męskiej biżuterii na szyję! Noszą ją już nie tylko hippisi, ale każdy, kto lubi i ceni sobie indywidualność.
Naszyjniki z kamieni można łączyć z łańcuszkami, a bransoletki nosić w zestawach po kilka.
a nadgarstkach miksujemy bransoletki z kamieni i te ze srebra. Na liście męskich akcesoriów znalazły się nawet perły!
Pamiętaj, że w Multi-Kulti mamy pojedyncze, ręcznie robione egzemplarze – nie zamawiamy biżuterii z hurtowni.
Dlatego nie można wybrać rozmiaru. Jeśli jednak bransoletka czy naszyjnik nie będą pasować – możemy je skrócić lub delikatnie wydłużyć (gratis). Daj nam znać przed zakupem!
 
Zapis do newslettera
Newsletter

Co nowego na Bazarze?
Zapisz się, aby nic Ci nie umknęło!