Bransoletki z kamieni naturalnych

Bransoletki z kamieni naturalnych

Bransoletka – drobiazg o wielkiej mocy! Pasuje do każdej damskiej i męskiej stylizacji, każdego humoru i okazji. Na Bazarze Multi-Kulti znajdziesz unikaty, bransoletki z kamieni  łączonych z etnicznym srebrem i to w pojedynczych egzemplarzach

Nasze bransoletki mają swoją moc dzięki kamieniom naturalnym i srebrnym dodatkom. Szukamy amuletów i talizmanów, które dodają znaczenia naszej biżuterii. Oddajemy w Twoje ręce i na ręce naprawdę wyjątkowe bransoletki!
 

Jakie kamienie znajdziesz w damskich bransoletkach Multi-Kulti?

Nasza klasyka to bransoletki z turkusu. Kochamy je w każdej wersji. Te duże, wyraziste i drobne, szlifowane.
Lapis lazuli – kolejny nasz hit. Zarówno bransoletki z delikatnych kuleczek, jak i bardziej surowe, z lapisu z Afganistanu.
Bransoletki z czerwonych kamieni to najczęściej klasyka: czerwony koral. A znajdziesz u nas też koral biały, a nawet czarny!
Inny czarny kamień w bransoletkach to onyks. Zielony, z naturalnymi żyłkami – wyjątkowy malachit.
 Bardziej elegancki charakter mają bransoletki ze szlifowanego labradorytu, kolorowego turmalinu i rubinu.

Kochamy też perły, które kojarzą się z Coco Chanel i czystą elegancją, a my ozdabiamy je etnicznym srebrem.

Biżuteria z kamieni naturalnych jest teraz tak modna, że powstało nawet nowe słowo: „kamieniara”. Kamieniara  kocha kamienie, nosi je, przywiązuje wagę do ich znaczenia i korzysta z ich mocy!
 

Jak robimy bransoletki damskie z kamieni?

Po kilkunastu latach tworzenia biżuterii wiemy już jak to zrobić, aby bransoletki były długi czas trwałe i piękne. Nie używamy gumek. Nie używamy sznurków i nici. Kamienie nawlekamy na świetnej jakości stalową linkę jubilerską z powłoką chroniącą przed przecieraniem. Stosujemy zapięcia typu federing, które nie rozpinają się same. Dzięki temu nie zgubisz przypadkiem swojej bransoletki.
Jeśli chcesz zmienić rozmiar – napisz do nas, zwykle możemy gratis skrócić lub wydłużyć bransoletkę!
Do kamieni dobieramy srebrne ozdoby: przekładki i zawieszki. Szukamy także starej biżuterii, noszonej, z historią. Chcemy nadać jej nowe życie i odświeżyć pamięć o dawnym znaczeniu.


 
Zapis do newslettera
Newsletter

Co nowego na Bazarze?
Zapisz się, aby nic Ci nie umknęło!