Bransoletki z kamieni

Bransoletki z kamieni naturalnych

Bransoletka – drobiazg o wielkiej mocy! Pasuje do każdej damskiej stylizacji, każdego humoru i okazji. Na Bazarze Multi-Kulti znajdziesz unikaty, bransoletki w pojedynczych egzemplarzach. To dla nas bardzo ważne: nasze Klientki są wyjątkowe i dla nich tworzymy jedyną w swoim rodzaju biżuterię!
Damskie bransoletki z kamieni są teraz bardzo modne. Cieszymy się z tego, bo od 2010 roku robimy je tak, jak nikt inny. Wyszukujemy najpiękniejsze kamienie i łączymy je z etnicznym srebrem. Często są to autentyczne elementy plemiennej biżuterii!


Etniczne bransoletki z kamieniami i emocjami

Bransoletki Multi-Kulti od początku związane są z podróżami. Wszystko zaczęło się w Indiach: tu zakochaliśmy się w srebrnej biżuterii z kamieniami. I tak, od kilkunastu lat, przywozimy z podróży biżuterię, ale i inspiracje. Zachwyca nas biżuteria z Maroka, Sahary, historycznej Nubii, Omanu czy Azji Środkowej. 

W Multi-Kulti sami wybieramy, dobieramy i przywozimy srebrne elementy, kamienie naturalne czy stare szkło weneckie. Z nich tworzymy bransoletki damskie i męskie. Mają swoją moc dzięki kamieniom szlachetnym, ale także dzięki srebrnym dodatkom. Szukamy amuletów i talizmanów, które dodają znaczenia naszej biżuterii. Oddajemy w Twoje ręce i na ręce naprawdę wyjątkowe bransoletki!


Jakie kamienie znajdziesz w damskich bransoletkach Multi-Kulti?

Nasza klasyka to bransoletki z turkusu. Kochamy je w każdej wersji. Te duże, wyraziste i drobne, szlifowane. Lapis lazuli – kolejny nasz hit. Zarówno bransoletki z delikatnych kuleczek, jak i bardziej surowe, z lapisu z Afganistanu. Bransoletki z czerwonych kamieni to najczęściej klasyka: czerwony koral. A znajdziesz u nas też koral biały, a nawet czarny! Inny czarny kamień w bransoletkach to onyks. Zielony, z naturalnymi żyłkami – wyjątkowy malachit. Bardziej elegancki charakter mają bransoletki z labradorytu, kolorowego turmalinu i rubinu. Kochamy też perły, które kojarzą się z Coco Chanel i ślubem, a my ozdabiamy je etnicznym srebrem.

Biżuteria z kamieni naturalnych jest teraz tak modna, że powstało nawet nowe słowo: „kamieniara”. Kamieniara  kocha kamienie, nosi je, przywiązuje wagę do ich znaczenia i korzysta z ich mocy!
 

Jak robimy bransoletki damskie z kamieni?

Po kilkunastu latach tworzenia biżuterii wiemy już jak to zrobić, aby bransoletki były długi czas trwałe i piękne. Nie używamy gumek. Nie używamy sznurków i nici. Kamienie nawlekamy na świetnej jakości stalową linkę jubilerską z powłoką chroniącą przed przecieraniem. Stosujemy zapięcia typu federing, które nie rozpinają się same. Dzięki temu nie zgubisz przypadkiem swojej bransoletki. Jeśli chcesz zmienić rozmiar – napisz do nas, zwykle możemy gratis skrócić lub wydłużyć bransoletkę!
Do kamieni dobieramy srebrne ozdoby: przekładki i zawieszki. Szukamy także starej biżuterii, noszonej, z historią. Chcemy nadać jej nowe życie i odświeżyć pamięć o dawnym znaczeniu.

Aby bransoletki z kamieni długo cieszyły – trzeba je nosić, ale i o nie dbać. Wiadomo, że każda biżuteria to delikatna sprawa!
 
 
Zapis do newslettera
Newsletter

Co nowego na Bazarze?
Zapisz się, aby nic Ci nie umknęło!