Bransoletki Boho

Bransoletki ręcznie robione

Specjalność Multi-Kulti to bransoletki ręcznie robione z kamieni i srebra w stylu etno i boho. Każdy wzór jest niepowtarzalny. Zbieramy najpiękniejsze i najciekawsze kamienie naturalne. Na wschodnich bazarach wyszukujemy srebrne elementy. I potem wszystko razem łączymy w unikatowe wzory. Każda bransoletka z kamieni powstaje w jednym egzemplarzu, ale jeśli okaże się, że rozmiar na Ciebie nie pasuje – możemy ją skrócić lub wydłużyć na życzenie.
 

Bransoletki w stylu etno i boho

Bransoletki ręcznie robione to coś więcej niż tylko biżuteria. Każda wykonana przez nas bransoletka to unikat: dobieramy kamienie i srebrne elementy tak, że identyczne wzory się nie zdarzają. Dlatego każda bransoketka to indywidualistka - tak, jak Ty!  Każda bransoletka to jak podróż do innego świata, jak pamiątka z egzotycznych wakacji. Dlatego styl etno i boho w biżuterii jest nam bliski. Docenia naturalność kamieni, oryginalność wzorów srebrnych dodatków i czerpie inspiracje z różnych zakątków świata. Nie robimy bransoletek na gumkach! Używamy wysokiej jakości linek jubilerskich, srebrnych przekładek, ozdób i zapięć.
W naszej kolekcji znajdziesz także srebrne bransoletki. One również są ręcznie wykonane przez rzemieślników, którzy zachowali styl i tradycyjne wzory ze swojego regionu. To także autentyczna, plemienna biżuteria, którą bardzo cenimy.
 

Bransoletki damskie i męskie

W Multi-Kulti znajdziesz bransoletki damskie ale i męskie, lub unisex. Niezależnie od tego, czy szukasz bransoletki na co dzień, czy na wyjątkową okazję, nasza kolekcja bransoletek ręcznie robionych oraz srebrnych z pewnością spełni Twoje oczekiwania.
A może szukasz oryginalnego prezentu? Pamiętaj, że mamy pojedyncze egzemplarze! Dzięki temu każda bransoletka jest tak niepowtarzalna, jak Ty lub osoba, którą chcesz obdarować.
 

 

Zapis do newslettera
Newsletter

Co nowego na Bazarze?
Zapisz się, aby nic Ci nie umknęło!