Perły

Perły

Naturalne perły kojarzą się z klasykją, elegancją i prestiżem. Perły nosiły takie indywidualności, jak Coco Chanel, Tamara Lempicka czy księżna Diana. Ale my w Multi-Kulti nie idziemy utartymi ścieżkami! Na naszym Bazarze znajdziesz naturalne perły (choć wyhodowane z pomocą człowieka), ale ozdobione etnicznym srebrem.

Naszyjniki z pereł

W naszych naszyjnikach z pereł znajdziesz plemienne srebro z Sahary, Maroka, Nubii czy Azji Środkowej. Naturalne perły - jak wszystko, co stworzyła natura - nie są idealnie równe. Każda ma odrobinę inny kształt, a wykonana z nich biżuteria ma swój charakter. I w hołdzie dla tej naturalności i niedoskonałości - naszyjniki z preł ozdabiamy etnicznymi elementami.
Kochamy duże wisiory - przepięknie komponują się z krótkimi sznurami pereł. Jeśli wolisz coś delikatniejszego, wybierz bransoletki z drobniejszymi perłami. 

Perły i kamienie naturalne

Lubimy łączyć perły z innymi kamieniami. Świetnie wyglądają bransoletki z lekko różowych perełek z turmalinem albo niebieskimi kamieniami - amazonitem, apatytem. Wplatamy też perły w sznury różnych, kolorowych kamieni, co tworzy bardzo energetyczny miks. 
W biżuterii Multi-Kulti zawsze znajdziesz okruchy dalekich stron: srebrne elementy przywozimy z podróży, a każda bransoletka i naszyjnik jakie znajdziesz na naszym Bazarze, to unikat - nie ma dwóch takich samych. 
Zapis do newslettera
Newsletter

Co nowego na Bazarze?
Zapisz się, aby nic Ci nie umknęło!