Naszyjniki: lapis lazuli

Naszyjniki z lapis lazuli

Oryginalna biżuteria z duszą
Jeśli szukasz biżuterii, która będzie nie tylko piękna, ale także pełna znaczenia i historii, naszyjniki z lapis lazuli są idealnym wyborem. Naszyjniki z lapis lazuli są nie tylko ozdobą, ale także talizmanem, który może ci pomóc w rozwoju osobistym i duchowym. Poczuj się jak królowa lub faraon, który ma dostęp do starożytnej wiedzy i mocy.

Lapis lazuli to jeden z naszych ulubionych kamieni. Jego głęboki, granatowy odcień i złocisty pył pirytu, który często łączy się z lapisem, idealnie komponuje się w naszyjnikach z etnicznym srebrem.
Znajdziesz u nas naszyjniki z surowego, matowego lapisu z Afganistanu. Bardzo lubimy takie kamienie w męskiej biżuterii.
Ale jest też elegancko szlifowany lapis lazuli, odbijający światło, połyskujący, łączony ze srebrnymi wisiorkami…
Łączymy też lapis z całym bogactwem innych kamieni naturalnych. Nasze ulubione połączenie kolorów to lapis z turkusem i koralem. Naturalne odcienie kamieni kontrastują ze sobą i wzajemnie podkreślają swoją wyjątkowość.
 

Etniczna biżuteria z lapis lazuli i srebra

Nasza specjalność to etniczne i plemienne srebro i nie brakuje go też w naszyjnikach z lapis lazui.
To właśnie wyjątkowość zarówno kamieni jak i srebrnych, unikatowych ozdób stanowi o unikalnym charakterze biżuterii Multi-Kulti.

Jeśli lubisz, gdy biżuteria nie tylko zdobi, ale także niesie ze sobą znaczenie i swoją historię, etniczne naszyjniki z lapisu i srebra są idealnym wyborem. Przyciągają uwagę, a także inspirują do podróży i odkrywania świata.
Na sznury lapisu zawieszamy beduińskie przekładki, stare amulety, wisiory z Nubii, Turkmenistanu czy Maroka. Zarówno stare, oryginalne plemienne ozdoby, jak i współczesne wyroby, czerpiące inspirację i zachowujące tradycje dawnych mistrzów.


Moc i właściwości naszyjników z lapis lazuli

Lapis lazuli to niebieski klejnot nieba, który ma bogatą historię i znaczenie. Jest to kamień, który łączy w sobie piękno i mądrość, a także daje poczucie spokoju i harmonii. 
Nie bez powodu już starożytni Egipcjanie, Rzymianie i Grecy łączyli lapis z bóstwami, uważali go za kamień mądrości i duchowości. W Chinach lapis był kojarzony z niebiańskim smokiem, cesarzem i władzą, a w Indiach - z bogiem Wisznu, trzecim okiem i medytacją. 

A zatem - cenisz naszyjniki z lapis lazuli za ich urodę, właściwości czy historię - jesteś we właściwym miejscu. Sprawdź, jakie skarby czekają na Ciebie na Bazarze Multi-Kulti!
 

 

 
 
Zapis do newslettera
Newsletter

Co nowego na Bazarze?
Zapisz się, aby nic Ci nie umknęło!