Naszyjniki z kamieni naturalnych

Naszyjnik z Kamieni Naturalnych

Jaki naszyjnik z kamieni dziś założysz? Duży, bogaty w srebro, ze starym amuletem, czy może delikatny ale długi, z orientalnym wisiorkiem? W Multi-Kulti znajdziesz naprawdę wyjątkowe naszyjniki, a każdy z nich jest niepowtarzalnym unikatem!

Cenisz kamienie naturalne, ich piękno a także szczególne właściwości?
Lubisz oryginalne naszyjniki?
W Multi-Kulti łączymy naturalne kamienie z przywiezionymi z podróży srebrnymi ozdobami. Dlatego każdy egzemplarz naszej biżuterii to niepowtarzalne dzieło. 
Nie trzymamy się przemijającej mody, stawiając na styl - etniczny, boho, plemienny. Inspirowany innymi kulturami i tradycjami.  Od 2010 roku w Multi-Kulti tworzymy unikaty!
 

Nasze Ulubione Kamienie Naturalne

Podobają Ci się turkusy i lapis lazuli, koral, labradoryt i turmalin, perły, malachit czy rubiny? To świetnie, bo to jedne z naszych ulubionych kamieni naturalnych! Wiele osób lubi nosić naszyjniki z kamieni, które mają swoją moc i znaczenie. To wspaniałe, bo dzięki temu można się poczuć bardziej związanym z naturą. Być bardziej uważnym na to, co nas otacza i co nosimy na własnej skórze.
Naszyjniki, które znajdziesz w Multi-Kulti są przez nas wykonane ręcznie. Każdy sznur kamieni i pojedynczy kamyczek dobierane są do naszyjników z czułością i uwagą. Dbamy, aby nie tylko dobrze razem wyglądały, ale i dobrze się nosiły. Nie sprowadzamy hurtowo kamieni i srebra. Wszystko, co znajdziesz na Bazarze Multi-Kulti, wybieramy i wykonujemy osobiście!


Naszyjniki i korale: duże i delikatne; długie i krótkie.

Lubimy duże naszyjniki i korale z plemiennymi wisiorami. Surowe bryłki kamieni zestawione ze starymi amuletami.
Wolisz krótkie i delikatne? Proszę bardzo! Szlifowane, kolorowe turmaliny, rubiny, turkusy czy drobne korale pięknie wyglądają blisko szyi.
I jeszcze klasyczne perły - ale u nas z etnicznym srebrem!
A także długie boho sznury z kolorowych kamieni ozdobione srebrem.
Dużym wyzwaniem są dla nas naszyjniki męskie – takich kamieni, wzorów i kolorów nie znajdziesz nigdzie indziej. Pokochasz nasze pomysły!


Jak robimy naszyjniki z kamieni?

Cieszy nas różnorodność kolorów, kształtów i wzorów kamieni. Po kilkunastu latach tworzenia biżuterii wiemy już jak to zrobić, aby naszyjniki były długi czas trwałe i piękne. Nie używamy gumek. Nie używamy sznurków i nici. Kamienie nawlekamy na świetnej jakości stalową linkę jubilerską z powłoką chroniącą przed przecieraniem. Aby naszyjniki z kamieni długo cieszyły – trzeba je nosić, ale i  o nie dbać. Wiadomo, że każda biżuteria to delikatna sprawa.
Do naszyjników z kamieni dobieramy srebrne ozdoby: przekładki, zawieszki, wisiory. Sami je wyszukujemy i przywozimy. Szukamy także starej biżuterii, noszonej, z historią. Chcemy nadać jej nowe życie i odświeżyć pamięć o dawnym znaczeniu.
Naszyjniki z kamieni wykańczamy srebrem – srebrnymi przekładkami, ozdobami i zapięciami. Stosujemy bezpieczne i uniwersalne zapięcia typu federing.
Zobacz nasze naszyjniki z kamieni i srebra – pamiętaj, że mamy pojedyncze egzemplarze.

Pobuszuj na Bazarze Multi-Kulti, poczuj klimat orientu i wyróżnij się z naszą unikatową biżuterią!
 
Zapis do newslettera
Newsletter

Co nowego na Bazarze?
Zapisz się, aby nic Ci nie umknęło!