Srebrne bransoletki damskie i męskie

Srebrna bransoletka: na damską i męską rękę

Duże i grube; bransoletki bangla i koła; męskie i damskie... Nasze srebrne bransoletki wyszukujemy na orientalnych bazarach i sukach, wybieramy najciekawsze okazy i tak znajdują się na Bazarze Multi-Kulti...

Srebrna bransoletka to idealna ozdoba na co dzień i na bardziej wyszukane okazje. Idealnie pasuje zarówno do swetra i dżinsów, jak i do sukienek i letnich bluzek. 
W Multi-Kulti znajdziesz takie wzory, jakich nie ma nigdzie indziej! Unikatowe wzornictwo naszych bransoletek srebrnych przenosi Cię w podróż po dalekich lądach, gdzie odwieczne tradycje splatają się z nowoczesnym stylem. Ręcznie wyrabiane srebro tworzy delikatne, ale zarazem wyraziste detale, które przyciągają wzrok i wzbudzają zachwyt. 
 

Bransoletka koło: klasyczny dodatek

Srebrna bransoletka koło to klasyka damskiej biżuterii, uniwersalny dodatek do noszenia na co dzień. Wyjątkowe w naszej kolekcji są stare bransoletki Berberów. To autentyczna biżuteria plemienna z historią niesioną z gór i pustyń Afryki Północnej. Lubisz bransoletki koła, ale jedna to za mało? Mamy dla Ciebie 7 w 1 – czyli gotowy zestaw siedmiu srebrnych bransoletek w kształcie koła! Wszystkie zdobione orientalnymi wzorkami, delikatne, a jednocześnie robią mocne wrażenie!
 

Srebrne bransoletki bangla

Najstarsza znana nam bransoletka bangla znaleziona została w Mohendżo Daro (dzisiejszy Pakistan) i pochodzi z 2600r pne! Co to znaczy „bangla”? Słowo pochodzi z hindi i oznacza szkło – bo właśnie z tego materiału były w Indiach dawniej wyrabiane. Bransoletka bangla wykonana jest ze sztywnego materiału (np. metalu), utrzymuje swój kształt. Może być zamknięta, wtedy ma zwykle kształt koła, lub otwarta – dzięki czemu można lekko dopasować rozmiar do nadgarstka.
W Multi-Kulti znajdziecie orientalne bransoletki bangle ze srebra jak i „zwykłe” bransoletki z kamieni naturalnych.
 

Szerokie i delikatne bransoletki

Niezależnie od tego, czy wolisz delikatną biżuterię, czy też idziesz na całość i wybierasz duże rozmiary – w Multi-Kulti znajdziesz coś dla siebie. Tu cenimy przede wszystkim etniczny styl, ducha tradycji i orientu. Wybierz bransoletkę, która najlepiej opowiada Twoją historię i nos ją z dumą, będąc częścią wieków starych tradycji i nowoczesnej elegancji.
 
 
Zapis do newslettera
Newsletter

Co nowego na Bazarze?
Zapisz się, aby nic Ci nie umknęło!