Srebrne pierścionki

Srebrne pierścionki etniczne

Duże srebrne pierścionki etniczne w Multi-Kulti to połączenie magii srebra i niezrównanej wyobraźni. W naszej kolekcji znajdziesz pierścionki bez kamieni i prawdziwe duże klejnoty zdobione kolorowymi kamieniami szlachetnymi. Zwykle mamy pojedyncze egzemplarze!
 

Srebrne pierścionki boho z kamieniami

Styl boho – wyraz artystycznej wolności, bliskości natury, etnicznych inspiracji i żadnych ograniczeń w wyrażaniu siebie. Boho to nasz sprzymierzeniec w wyborze biżuterii. Tu liczy się oryginalność, łączenie kolorów, docenienie piękna naturalnych kamieni.
Dlatego właśnie artystyczna dusza wybierze srebrne pierścionki z kamieniami szlachetnymi: turkus, lapis lazuli, koral, topaz, malachit… Kamienie w etnicznej oprawie, orientalnych zawijasach, ręcznie formowanych filigranach oddają całą swoją moc!
Dla odważnych – mamy duże srebrne pierścionki z dużymi kamieniami. Jak szaleć, to szaleć!


Srebrne pierścionki: jak obrączki i pierścionki bez kamieni

A może bez kamieni, samo srebro i to w formie pierścionka podobnego do obrączki…? Takie modele są dosyć rzadkie. Damskie pierścionki proste jak obrączki, ale mimo prostoty formy, pięknie zdobione.
W Multi-Kulti mamy też pierścionki bez kamieni zdobione plemiennymi motywami. Szczególnie cenimy te z Oazy Siwa, gdzie słońce i gwiazdy w towarzystwie księżyca opowiadają pustynne historie.
Zdarzają nam się bogato zdobione, srebrne pierścionki z Jemenu i Omanu, gdzie tradycyjnie sztuką jubilerską trudnili się dawniej Żydzi. Albo pierścionki ze srebrnego filigranu. Filigran to trudna, precyzyjna sztuka złotnicza, w której wzór układa się z cieniusieńkich drucików, poskręcanych razem. Cud!


Otwarte pierścionki

Spora część etniczne kolekcji pierścionków w Multi-Kulti to pierścionki otwarte. I choć możliwość regulacji rozmiaru jest kusząca, to trzeba nadmienić, że nie zawsze jest to łatwe. Często obrączka, choć otwarta, jest na tyle sztywna i gruba, że zmiana rozmiaru staje się wyzwaniem. Ale czemu nie spróbować?
Srebrne pierścionki to nie tylko biżuteria, to małe dzieła sztuki, które zapisują emocje i chwile Twojego życia. Każdy pierścionek może być wyjątkowym manifestem Twojej osobowości i stylu. Dorzuć do tego moc kamieni i srebra – i masz przepis na idealny dodatek!
 
 
 
Zapis do newslettera
Newsletter

Co nowego na Bazarze?
Zapisz się, aby nic Ci nie umknęło!