Bransoletki męskie

Bransoletki męskie w Multi-Kulti. Kamienie i srebro

Bransoletki męskie z kamieni, czy otwarte bransoletki ze srebra? Można wybierać, albo… nosić je razem. W Multi-Kulti stawiamy na oryginalność, dlatego nasze bransoletki męskie z kamieni są ręcznie robione w pojedynczych egzemplarzach. To prawdziwe unikaty. Nasi Klienci są jedyni w swoim rodzaju, dlatego nasza biżuteria męska  też musi taka być!

Srebrne bransoletki męskie przywozimy z podróży. Znajdziesz u nas wzory Tuaregów czy wyroby z Nubii. Mamy też zawsze uniwersalne, orientalne wzory plecionek i łańcuszków, zdobiące otwarte srebrne bransoletki. One także są zwykle w pojedynczych egzemplarzach! Mamy też duże rozmiary. Jeśli podoba Ci się bransoletka z kamieni, ale wiesz, że będzie za duża lub za mała – daj nam znać przed zamówieniem, skrócimy ją lub delikatnie wydłużymy (gratis).

Jak nosić bransoletki męskie?

Na której ręce nosić bransoletki męskie? Jak je ze sobą łączyć? Najłatwiej nosić jedną bransoletkę na ręce, na której nie ma zegarka. ALE… nie każdy lubi to, co oczywiste! Zwłaszcza, że w Multi-Kulti mamy naprawdę oryginalną biżuterię! Aż się prosi, by nosić ją w zestawach, łączyć różne kamienie, albo łączyć je z bransoletkami ze srebra.
Uwaga, srebro może rysować smartwatcha, albo samo zostać porysowane przez metalowy zegarek. 

A jak nosić męskie bransoletki z naszyjnikami? Nie warto ograniczać się do noszenia kompletów. O wiele ciekawiej będzie wyglądać np. bransoletka z turkusów i naszyjnik z lapis lazuli. Ważne, by były w tym samym stylu. W Multi-Kulti znajdziesz męskie bransoletki i naszyjniki w stylu etnicznym, więc ich łączenie będzie proste!

Bransoletki męskie ochronne

Cenimy plemienne amulety i talizmany. Mają właściwości ochronne, więc wplatamy je w męskie bransoletki i naszyjniki z kamieni.
A’propos kamieni – one też mają swoje ochronne znaczenie!  Właściwości ochronne przypisywane są większości kamieni stosowanych w biżuterii. Szczególną moc mają turkusy, opale, tygrysie oko, koral, malachit czy turmalin.
Warto wiedzieć też, przed czym chcesz się chronić: „złe oko”? negatywne emocje? Jeśli wierzysz w moc kamieni, w Multi-Kulti znajdziesz oryginalne ochronne bransoletki męskie!
 
Zapis do newslettera
Newsletter

Co nowego na Bazarze?
Zapisz się, aby nic Ci nie umknęło!