Wnętrza Etno Boho

Styl Boho i Etno we Wnętrzach

Etniczne wzory, mistrzowsko łączone kolory, naturalne, luksusowe materiały. To cechy charakterystyczne stylu etno i boho we wnętrzach. W Multi-Kulti dobierzesz niepowtarzalne dodatki do domu, które zamienią Twoje wnętrze w boho raj!
Wciąż modny styl boho czerpie inspiracje z bogatych, etnicznych tradycji z różnych stron świata. Oryginalne wnętrze w stylu boho powstanie jednak tylko wtedy, kiedy gotowym dodatkom towarzyszyć będzie Twoje swobodne, kreatywne podejście. Naprawdę niepowtarzalne wnętrze wyczarujesz dzięki unikatowym, ręcznie robionym dodatkom. W Multi-Kulti znajdziesz luksusowe, wełniane kilimy Beduinów z Afryki Północnej, oraz jedwabne, ręcznie tkane poszewki na poduszki z Uzbekistanu (ikat).
Wnętrze w stylu boho można wykreować bez zmiany całej aranżacji. Najczęściej wystarczy skupić się na oryginalnych dodatkach. Kolorowe poduszki rzucone nonszalancko na sofę i fotel to must have w każdym domu, w którym liczy się przytulność. To także jeden z najprostszych sposobów na szybkie odmienienie wnętrza. Z kolei wełniane kilimy możesz wykorzystać na podłodze, lub jako tkaninę do powieszenia na ścianie.

Twórz Własny Dom Boho Chic

Do naszej kolekcji wybieramy wyłącznie ręcznie robione kilimy i poduszki z naturalnych materiałów (jedwab, wełna, bawełna). Przywozimy je z Afryki i Azji. Oprócz niezaprzeczalnej urody, mają jeszcze coś więcej: oddają ducha i historię miejsc, z których pochodzą i kultury, w której powstają. Dlatego wybierając dodatki do wnętrz w Multi-Kulti masz gwarancję, że Twój pokój stanie się oazą boho chic pełną unikatowych, niepowtarzalnych wzorów. Wybierając beduińskie kilimy i uzbeckie poszewki na poduszki, wprowadzisz do swojego domu wyjątkowy klimat i energię, której nie sposób znaleźć gdzie indziej.
 
 
Zapis do newslettera
Newsletter

Co nowego na Bazarze?
Zapisz się, aby nic Ci nie umknęło!