zaawansowane

Chcesz wiedzieć, co nowego? Zapisz się!

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem

zobacz Blog »


Boho Etno, Hamsa, Biżuteria etniczna, Biżuteria orientalna, Biżuteria srebrna, Biżuteria męska, Wnętrza boho, Narzuty i kapy, Poduszki ozdobne, Biżuteria hand made, Kolczyki ręcznie robione, Biżuteria z turkusu, Biżuteria labradoryt, Lapis lazuli, Naszyjniki korale, Wisiorki srebrne, Korale, Amulety i talizmany, Styl orientalny, Styl etno, Kolczyki etniczne, Kolczyki orientalne, Duże kolczyki, Srebrne kolczyki, Biżuteria z Afganistanu, Bransoletki etno, Poduszki dekoracyjne ,

Wisior Afgański (ozdoba, dekoracja)

Sprzedane
Wyjątkowa ozdoba z Afganistanu.
Charakterystyczna ozdoba noszona przez kobiety Kuczi / Kuchi, wędrownego plemienia mieszkającego głównie na terenie Afganistanu.
Ozdoby noszone przez nomadów z plemienia Kuchi charakteryzują się sporymi rozmiarami, ozdobami w formie łańcuszków i przywieszek, oraz użyciem kolorowych szkiełek.

Wisior jest stary, wykonany jest z metalu, ozdobiony jednym dużym i wieloma drobnymi szkiełkami.
Wisior może zmienić swoje przeznaczenie i stać się oryginalną ozdobą ściany. Można go powiesić w ramkach, na manekinie, na drzwiach, albo po prostu na ścianie.

Wyjątkowa, ręcznie robiona rzecz, unikat.

Wymiary wisiora:
Długość: 12 cm
Szerokość: 7,5 cm
Grubość: ok. 7 mm
Ładowanie...

Wiele stron internetowych, także nasz sklep, korzysta z cookies (ciasteczek). Służą one m.in. do tego by się zalogować lub zapamiętać koszyk. Jeżeli będziesz dalej korzystał ze sklepu bez zmiany ustawień przeglądarki będzie to oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Polityka Prywatności

Zamknij