zaawansowane

Chcesz wiedzieć, co nowego? Zapisz się!

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem

zobacz Blog »


Boho Etno, Hamsa, Biżuteria etniczna, Biżuteria orientalna, Biżuteria srebrna, Biżuteria męska, Wnętrza boho, Narzuty i kapy, Poduszki ozdobne, Biżuteria hand made, Kolczyki ręcznie robione, Biżuteria z turkusu, Biżuteria labradoryt, Lapis lazuli, Naszyjniki korale, Wisiorki srebrne, Korale, Amulety i talizmany, Styl orientalny, Styl etno, Kolczyki etniczne, Kolczyki orientalne, Duże kolczyki, Srebrne kolczyki, Biżuteria z Afganistanu, Bransoletki etno, Poduszki dekoracyjne ,

Turkusowy naszyjnik z amuletem Hirz

Sprzedane
Turkusowy naszyjnik ze starym amuletem.

Naszyjnik wykonany z pięknych, naturalnych turkusów, ozdobiony starą, plemienną biżuterią.
W centrum znajduje się autentyczny, stary amulet Hirz (początek XX w), pochodzący z Jemenu. Wisior - amulet mjący znaczenie ochronne przed złymi mocami, wykonany jest z metalu z niewielką domieszką srebra, jest bardzo misternie zdobiony.
Sznur turkusów ozdobiony jest także metalowymi kuleczkami z Indii, oraz dwoma dzwonkami, które kiedyś stanowiły część biżuterii etnicznej z Afganistanu. Dzwoneczki wykonane są z mieszanki metalu i srebra.

Naszyjnik wykończony jest srebrem.
Jedyny egzemplarz! Unikatowa, plemienna biżuteria z historią, którą można z powodzeniem nosić  współcześnie.

Wymiary naszyjnika:
Długość: 59,5 cm
Wymiary wisiora - amuletu: 7,5 x 7 cm


Ten naszyjnik zrobiliśmy sami! Przywozimy z podróży srebrną biżuterię, amulety, stare plemienne srebro, sznury kamieni, by potem wyczarować z nich etniczne bransoletki i naszyjniki. Wyszukujemy nowe wzory w stylu etno i boho; ozdobne tkaniny, poduchy, kilimy... Tylko u nas znajdziecie biżuterię z historią, z dalekich krajów, w pojedynczych egzemplarzach!


Ładowanie...

Wiele stron internetowych, także nasz sklep, korzysta z cookies (ciasteczek). Służą one m.in. do tego by się zalogować lub zapamiętać koszyk. Jeżeli będziesz dalej korzystał ze sklepu bez zmiany ustawień przeglądarki będzie to oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Polityka Prywatności

Zamknij