zaawansowane

Chcesz wiedzieć, co nowego? Zapisz się!

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotemBoho Etno, Hamsa, Biżuteria etniczna, Biżuteria orientalna, Biżuteria srebrna, Biżuteria męska, Bransoletki męskie, Wnętrza boho, Poduszki ozdobne, Biżuteria hand made, Kolczyki ręcznie robione, Biżuteria z turkusu, Biżuteria labradoryt, Lapis lazuli, Naszyjniki korale, Wisiorki srebrne, Korale, Amulety i talizmany, Styl orientalny, Styl etno, Kolczyki etniczne, Kolczyki orientalne, Duże kolczyki, Srebrne kolczyki, Bransoletki etno, Poduszki dekoracyjne Bransoletki z kamieni ,

Tkanina dekoracyjna Suzani Karszi

Sprzedane
Piękne, dekoracyjne tkaniny ozdobne Suzani.
Suzani pochodzi z Uzbekistanu; całe rodziny wyszywają ręcznie suzani na posag na panny młodej. Suzani zdobią ściany, służą także jako kapy, narzuty, czy obrusy, a ponadto są traktowane jako inwestycja  i lokata kapitału.

Nasze suzani jest ręcznie wyszywane na jasnym bawełnianym tle (złamana biel - ecru; cienkie płótno) nićmi w głębokich, żywych kolorach. Motywy roślinne w symetrycznym układzie są bardzo charakterystyczne dla suzani.

Jasne suzani przepięknie wyglądają jako np. obrus, można je też zawiesić na ścianie.

Tkanina nie jest nowa, możliwe są miejscowe zabrudzenia (głównie kurz).


Uwaga, posiadamy więcej tkanin w różnych kolorach i wzorach, które jeszcze nie znalazły się w sklepie. W Warszawie jest możliwość obejrzenia ich osobiście. Zapraszamy!
Ładowanie...

Wiele stron internetowych, także nasz sklep, korzysta z cookies (ciasteczek). Służą one m.in. do tego by się zalogować lub zapamiętać koszyk. Jeżeli będziesz dalej korzystał ze sklepu bez zmiany ustawień przeglądarki będzie to oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Polityka Prywatności

Zamknij