zaawansowane

Chcesz wiedzieć, co nowego? Zapisz się!

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem

zobacz Blog »


Boho Etno, Hamsa, Biżuteria etniczna, Biżuteria orientalna, Biżuteria srebrna, Biżuteria męska, Wnętrza boho, Narzuty i kapy, Poduszki ozdobne, Biżuteria hand made, Kolczyki ręcznie robione, Biżuteria z turkusu, Biżuteria labradoryt, Lapis lazuli, Naszyjniki korale, Wisiorki srebrne, Korale, Amulety i talizmany, Styl orientalny, Styl etno, Kolczyki etniczne, Kolczyki orientalne, Duże kolczyki, Srebrne kolczyki, Biżuteria z Afganistanu, Bransoletki etno, Poduszki dekoracyjne ,

Stara srebrna bransoleta Beduin

Sprzedane
Unikatowa, ciężka, srebrna bransoleta beduińska.
Bransoletka jest jedyna w swoim rodzaju, jest to stara, autentyczna plemienna biżuteria, prawdopodobnie z Jemenu lub Omanu, masywna, zdobiona beduińskimi motywami.
Na bransolecie znajduje się kilka kółek, do których były kiedyś przyczepione zawieszki, prawdopodobnie z monet. Nawet bez nich robi jednak wrażenie!

Bransoleta jest otwierana, z charakterystycznym zapięciem (wbrew pozorom zapięcie jest bezpieczne, mało prawdopodobne jest otwarcie i zgubienie bransoletki, również dlatego, że jest ona dosyć ciężka!)

Przepiękna, wyjątkowa biżuteria. Jedyny egzemplarz!

Wymiary:
Obwód bransolety: 18 cm
Szerokość: 2,7 cm
Grubość: 1mm


Ładowanie...

Wiele stron internetowych, także nasz sklep, korzysta z cookies (ciasteczek). Służą one m.in. do tego by się zalogować lub zapamiętać koszyk. Jeżeli będziesz dalej korzystał ze sklepu bez zmiany ustawień przeglądarki będzie to oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Polityka Prywatności

Zamknij