zaawansowane

Chcesz wiedzieć, co nowego? Zapisz się!

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem

zobacz Blog »


Boho Etno, Hamsa, Biżuteria etniczna, Biżuteria orientalna, Biżuteria srebrna, Biżuteria męska, Wnętrza boho, Narzuty i kapy, Poduszki ozdobne, Biżuteria hand made, Kolczyki ręcznie robione, Biżuteria z turkusu, Biżuteria labradoryt, Lapis lazuli, Naszyjniki korale, Wisiorki srebrne, Korale, Amulety i talizmany, Styl orientalny, Styl etno, Kolczyki etniczne, Kolczyki orientalne, Duże kolczyki, Srebrne kolczyki, Biżuteria z Afganistanu, Bransoletki etno, Poduszki dekoracyjne ,

Sahrawi: mauretański Krzyż Południa

Sprzedane
Srebrna biżuteria plemienna z Sahary
Unikatowy Krzyż Południa wykonany ze srebra i drewna. Etniczna ozdoba pustynnego plemienia Sahrawi pochodząca z Mauretanii.
Wisior symbolizuje Krzyż Południa, używany przez saharyjskie plemiona jako amulet, talizman ochronny.

Krzyż Południa zdobiony jest geometrycznymi, rytymi wzorami oraz czarną i czerwoną emalią. Srebrny front osadzony jest na ciemnym drewnie.
Jest to bardzo rzadki wzór. Wisior jest pięknie wykonany. Przez drewnianą część przechodzi otwór, przez który łatwo będzie przeciągnąć łańcuszek, tasiemkę czy rzemień.

Wymiary wisiora:
wysokość 6,6 cm
szerokość 5,5 cm
grubość maks. ok 1,2 cm

Ładowanie...

Wiele stron internetowych, także nasz sklep, korzysta z cookies (ciasteczek). Służą one m.in. do tego by się zalogować lub zapamiętać koszyk. Jeżeli będziesz dalej korzystał ze sklepu bez zmiany ustawień przeglądarki będzie to oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Polityka Prywatności

Zamknij