zaawansowane

Chcesz wiedzieć, co nowego? Zapisz się!

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotemBoho Etno, Hamsa, Biżuteria etniczna, Biżuteria orientalna, Biżuteria srebrna, Biżuteria męska, Bransoletki męskie, Wnętrza boho, Poduszki ozdobne, Biżuteria hand made, Kolczyki ręcznie robione, Biżuteria z turkusu, Biżuteria labradoryt, Lapis lazuli, Naszyjniki korale, Wisiorki srebrne, Korale, Amulety i talizmany, Styl orientalny, Styl etno, Kolczyki etniczne, Kolczyki orientalne, Duże kolczyki, Srebrne kolczyki, Bransoletki etno, Poduszki dekoracyjne Bransoletki z kamieni ,

Plemienny naszyjnik marokański

Sprzedane
Naszyjnik z kamieni i srebra z Maroka.
Naszyjnik wykonany z pięknych korali w odcieniu kości słoniowej (średnica ok.1 cm), szarych, migoczących labradorytów oraz srebra z Maroka.

Srebrne ozdoby to dwie stare monety oraz duży, niezwykle ciekawy wisior plemienny, prawdopodobnie przedstawiający Krzyż Południa. Wisior wykonany jest ze srebra, zdobiony techniką niello.
Stare arabskie monety ze srebra ozdobione są napisami i orientalnymi ornamentami; widnieją na nich daty: 1317 i 1321 (kalendarz muzułmański; w gregoriańskim jest to przełom XIX i XX w.)

Naszyjnik wykończony srebrem, z tyłu łańcuszek ze srebra pozwalający na regulację rozmiaru.

Bardzo efektywna ozdoba, jedyny egzemplarz.

Długość naszyjnika (regulowana): 44,5 - 51,5 cm


(Zwykle istnieje możliwość skrócenia lub wydłużenia zapraszamy do Kontaktu)

Ładowanie...

Wiele stron internetowych, także nasz sklep, korzysta z cookies (ciasteczek). Służą one m.in. do tego by się zalogować lub zapamiętać koszyk. Jeżeli będziesz dalej korzystał ze sklepu bez zmiany ustawień przeglądarki będzie to oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Polityka Prywatności

Zamknij