zaawansowane

Chcesz wiedzieć, co nowego? Zapisz się!

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem

zobacz Blog »


Boho Etno, Hamsa, Biżuteria etniczna, Biżuteria orientalna, Biżuteria srebrna, Biżuteria męska, Wnętrza boho, Narzuty i kapy, Poduszki ozdobne, Biżuteria hand made, Kolczyki ręcznie robione, Biżuteria z turkusu, Biżuteria labradoryt, Lapis lazuli, Naszyjniki korale, Wisiorki srebrne, Korale, Amulety i talizmany, Styl orientalny, Styl etno, Kolczyki etniczne, Kolczyki orientalne, Duże kolczyki, Srebrne kolczyki, Biżuteria z Afganistanu, Bransoletki etno, Poduszki dekoracyjne ,

Perski turkus i amulet Siwa

Sprzedane
Unikatowy naszyjnik z perskiego turkusu i srebra.

Cztery sznury wyjątkowego, niebieskiego turkusu perskiego połączone i ozdobione etnicznym srebrem.
W centrum okrągły wisior z Egiptu, wykonany współcześnie, zdobiony wzorami zaczerpniętymi z tradycyjnej, plemiennej biżuterii z regionu oazy Siwa.
Oaza Siwa, położona na skraju Wielkiego Morza Piasku, w pobliżu granicy z Libią, słynie dziś z licznych źródeł - w jednym z nich miała się kąpać Kleopatra; rękodzieła, w tym srebrnej biżuterii, a także ze swej starożytnej historii - stała tu świątynia Amona oraz wyrocznia, do której podróżował sam Aleksander Wielki. 

Naszyjnik ozdobiony i wykończony srebrem. 
Jedyny egzemplarz!

Długość naszyjnika: 53 cm
Wymiary amuletu:
długość z zawieszką - 3,6 cm
średnica -  2,5 cm


Zobacz inną naszą Biżuterię z Turkusu!


Nasza biżuteria męska i damska jest przez nas osobiście wyszukana, starannie wyselekcjonowana. Poszukujemy unikatów, ciekawych przedmiotów, biżuterii, wyjątkowych kamieni, starych amuletów, ale też oryginalnych, nowych wzorów w stylu etno, orient, boho. 
Uwaga! Pojedyncze egzemplarze!
 

Ładowanie...

Wiele stron internetowych, także nasz sklep, korzysta z cookies (ciasteczek). Służą one m.in. do tego by się zalogować lub zapamiętać koszyk. Jeżeli będziesz dalej korzystał ze sklepu bez zmiany ustawień przeglądarki będzie to oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Polityka Prywatności

Zamknij