zaawansowane

Chcesz wiedzieć, co nowego? Zapisz się!

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotemOzdobne taśmy z chwostami II

Sprzedane
Dekoracyjne taśmy z frędzlami z Turkmnistanu.
Bardzo ozdobne taśmy, w formie ręcznie haftowanych pasów tkaniny wykończonych frędzlami / chwostami.

Taśmy są misternie, bardzo dokładnie haftowane (haft krzyżykowy), na czarnym welurowym sztruksie, wykończone po bokach ręcznie robioną koronką, chwosty u dołu wykończone koralikami. U góry zostawionych jest jeszcze kilkanaście centymetrów niewyszytej tkaniny, czego na zdjęciu nie widać. Jedna taśma ma u góry mniej haftów i inne wykończenie chwostów u dołu (różnice widać na zdjęciach).

Uwaga, są to stare rzeczy, gdzieniegdzie brakuje koralików, mogą wymagać odświeżenia, ale ogólnie są w bardzo dobrym stanie, solidnie wykonane.

Taśmy mają ok. 20-30 lat.

Taka tkanina dekoracyjna to świetna, bardzo oryginalna ozdoba do domu, którą można wykorzystać na wiele różnych sposobów  w zależności od inwencji (powiesić na ścianie, wzdłuż futryny drzwi, przy oknie, włożyć w ramkę, zamienić w pasy do zasłon, itp....)

Wymiary taśmy dekoracyjnej (tylko część haftowana plus chwosty):
długość: 61-69 cm cm
szerokość: 11,5 cm

Ładowanie...

Wiele stron internetowych, także nasz sklep, korzysta z cookies (ciasteczek). Służą one m.in. do tego by się zalogować lub zapamiętać koszyk. Jeżeli będziesz dalej korzystał ze sklepu bez zmiany ustawień przeglądarki będzie to oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Polityka Prywatności

Zamknij