zaawansowane

Chcesz wiedzieć, co nowego? Zapisz się!

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem

zobacz Blog »


Boho Etno, Hamsa, Biżuteria etniczna, Biżuteria orientalna, Biżuteria srebrna, Biżuteria męska, Wnętrza boho, Narzuty i kapy, Poduszki ozdobne, Biżuteria hand made, Kolczyki ręcznie robione, Biżuteria z turkusu, Biżuteria labradoryt, Lapis lazuli, Naszyjniki korale, Wisiorki srebrne, Korale, Amulety i talizmany, Styl orientalny, Styl etno, Kolczyki etniczne, Kolczyki orientalne, Duże kolczyki, Srebrne kolczyki, Biżuteria z Afganistanu, Bransoletki etno, Poduszki dekoracyjne ,

Naszyjnik z kamieni i srebra

Sprzedane
Naszyjnik z kamieni i srebra. Ręcznie robiony naszyjnik z przepięknych agatów, indyjskich cytrynów, z dodatkiem karneolu i granatu, ozdobiony bogato srebrem etnicznym.

W centrum naszyjnika znajduje się duży, etniczny wisior ze srebra, zdobiony wzorami inspirowanymi plemiennym wzornictwem Berberów z oazy Siwa. Siwa znajduje się na obrzeżach Wielkiego Morza Piasku, w Egipcie, nieopodal granicy z Libią.
Podobny motyw znajduje się na tym pierścionku ze srebra.
Po bokach znajdują się ozdobne kulki etniczne ze srebra.

Agaty (wymiary ok. 1,4x1 cm) w naturalnych odcieniach brązu i rudości mienią się światłem dzięki fasetowaniu; naszyjnik wykończony jest drobnym cytrynem z Indii i ozdobiony fasetowanymi karneolami i granatami.

Naszyjnik ozdobiony i wykończony srebrem. 

Długość naszyjnika: 57 cm
Wymiary srebrnego wisiora: długość z pajetkami: 5 cm; szerokość 4,3 cm

(Zwykle istnieje możliwość skrócenia lub wydłużenia, zapraszamy do Kontaktu)

Zobacz inne naszyjniki z kamieni i srebra!
Ładowanie...

Wiele stron internetowych, także nasz sklep, korzysta z cookies (ciasteczek). Służą one m.in. do tego by się zalogować lub zapamiętać koszyk. Jeżeli będziesz dalej korzystał ze sklepu bez zmiany ustawień przeglądarki będzie to oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Polityka Prywatności

Zamknij