Malachit i lapis: orientalny naszyjnik

Sprzedane
Przepiękny malachit, lapis lazuli i orientalne srebro: unikatowy naszyjnik z kamieni i srebra.

Naszyjnik hand made z efektownych, nieregularnie ciętych i fasetowanych malachitów (wymiary kamieni ok. 9 x 4 mm), ozdobiony dużymi beczułkami lapis lazuli oraz srebrem. Dwie srebrne, orientalne kulki bali  i duży, srebrny wisior z lapis lazuli.

Wisior jest bardzo oryginalny, ma orientalny charakter, piękne, ręcznie wykonane zdobienia, ma ciemną oksydę, która uwypukla delikatny wzór. 

Eleganckie połączenie kolorów kamieni - zieleni malachitu i granatu lapis lazuli plus srebro: całość ma bardzo oryginalny, jedyny w swoim rodzaju charakter.

Naszyjnik ozdobiony i wykończony srebrem.
Jedyny egzemplarz.

Wymiary naszyjnika:
Długość naszyjnika: 53 cm
Wymiary srebrnego wisiora z lapis lazuli; 4 x 3 cm

(Zwykle istnieje możliwość skrócenia lub wydłużenia, zapraszamy do Kontaktu)

Biżuteria w Multi-Kulti jest przez nas osobiście wyszukana, starannie wyselekcjonowana. Szukamy unikatów, ciekawych przedmiotów, starych amuletów, ale też oryginalnych, nowych wzorów w stylu etno, orient, boho. Z wyszukanych srebrnych elementów i kamieni sami tworzymy biżuterię z duszą... 
Uwaga! Pojedyncze egzemplarze!

Zobacz inne naszyjniki orientalne!
Ładowanie...

Wiele stron internetowych, także nasz sklep, korzysta z cookies (ciasteczek). Służą one m.in. do tego by się zalogować lub zapamiętać koszyk. Jeżeli będziesz dalej korzystał ze sklepu bez zmiany ustawień przeglądarki będzie to oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Polityka Prywatności

Zamknij