zaawansowane

Chcesz wiedzieć, co nowego? Zapisz się!

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem

zobacz Blog »


Boho Etno, Hamsa, Biżuteria etniczna, Biżuteria orientalna, Biżuteria srebrna, Biżuteria męska, Wnętrza boho, Narzuty i kapy, Poduszki ozdobne, Biżuteria hand made, Kolczyki ręcznie robione, Biżuteria z turkusu, Biżuteria labradoryt, Lapis lazuli, Naszyjniki korale, Wisiorki srebrne, Korale, Amulety i talizmany, Styl orientalny, Styl etno, Kolczyki etniczne, Kolczyki orientalne, Duże kolczyki, Srebrne kolczyki, Biżuteria z Afganistanu, Bransoletki etno, Poduszki dekoracyjne ,

Labradoryt i srebrny wisior Asyk

Sprzedane
Unikatowy naszyjnik z labradorytu bogato ozdobiony srebrem.

 
Sznur labradorytów ozdobiony przekładkami ze srebra i dużym, srebrnym wisiorem - amuletem z Turkmenistanu.

Amulet, talizman zwany Asyk to wisior o charakterystycznym kształcie - odwróconego serca czy też grota strzały - jest to tradycyjny wzór z Azji Centralnej.
Dawniej noszony był na plecach (naszyty na ubranie) przez mężczyzn; amulet miał ich chronić. Później panny młode wplatały Asyk w warkocz, a teraz noszony jest najczęściej jako naszyjnik lub naszyty na ubranie, np. przy pasku.

Wisior - talizman - wykonany jest ze srebra, ma częściowo złocony wzór. W centrum wisiora osadzony jest kaboszon ze szkła.
Labradoryty w naszyjniku są fasetowane, odbijają światło i mienią się delikatnie niebieskimi odcieniami.

Naszyjnik wykończony jest srebrnym łańcuszkiem, dzięki któremu można także regulować długość. Na końcu łańcuszka znajduje się przywieszka z labradorytu i srebrna, mała Hamsa - Ręka Fatimy.
Unikatowa biżuteria etniczna.

Długość naszyjnika z labradorytu: 46-55 cm
Wymiary wisiora: 6x4 cm
Ładowanie...

Wiele stron internetowych, także nasz sklep, korzysta z cookies (ciasteczek). Służą one m.in. do tego by się zalogować lub zapamiętać koszyk. Jeżeli będziesz dalej korzystał ze sklepu bez zmiany ustawień przeglądarki będzie to oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Polityka Prywatności

Zamknij