Kilim: Poduszka ozdobna II

Sprzedane
Kilimowa, ozdobna poduszka z Turcji.

Przepiękna, kolorowa, ozdobna poszewka na poduszkę z Turcji, wykonana z autentycznego, starego kilimu.
Ozdobna strona (front) zrobiona jest z wełny - do jej wykonania wykorzystany został stary, wełniany kilim anatolijski, ręcznie tkany. Druga strona wykonana jest z bawełny.

Każda poduszka ma unikatowy, niepowtarzalny wzór.
Kolory są bardzo naturalne, żywe, przepięknie podkreślają się nawzajem.

Kilimowe, anatolijskie poduszki wprowadzą do wnętrza orientalny, ciepły klimat. Dzięki nim łatwo stworzyć wnętrze w modnym stylu etno boho. Pasują zarówno do minimalistycznych, skandynawskich wnętrz, jak i do mieszkań urządzonych w stylu etnicznym. Można je też wykorzystać na tarasie czy balkonie.

Z tyłu wszyty jest zamek błyskawiczny, dzięki czemu łatwo jest wypchać poduszkę (poszewki sprzedawane są bez wypełnienia).

Wymiary: 40x40 cm

Uwaga, w Warszawie jest możliwość obejrzenia poduszek osobiście. Zapraszamy do kontaktu.

Nasze tkaniny i poduszki są przez nas osobiście wyszukane, starannie wyselekcjonowane. Szukamy unikatów, ciekawych przedmiotów, ale też oryginalnych, nowych wzorów w stylu etno, orient, boho. Dzięki naszym znaleziskom łatwo nadasz wnętrzu modny klimat etno boho.
Uwaga! Pojedyncze egzemplarze!
Ładowanie...

Wiele stron internetowych, także nasz sklep, korzysta z cookies (ciasteczek). Służą one m.in. do tego by się zalogować lub zapamiętać koszyk. Jeżeli będziesz dalej korzystał ze sklepu bez zmiany ustawień przeglądarki będzie to oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Polityka Prywatności

Zamknij