zaawansowane

Chcesz wiedzieć, co nowego? Zapisz się!

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem

zobacz Blog »


Boho Etno, Hamsa, Biżuteria etniczna, Biżuteria orientalna, Biżuteria srebrna, Biżuteria męska, Wnętrza boho, Narzuty i kapy, Poduszki ozdobne, Biżuteria hand made, Kolczyki ręcznie robione, Biżuteria z turkusu, Biżuteria labradoryt, Lapis lazuli, Naszyjniki korale, Wisiorki srebrne, Korale, Amulety i talizmany, Styl orientalny, Styl etno, Kolczyki etniczne, Kolczyki orientalne, Duże kolczyki, Srebrne kolczyki, Biżuteria z Afganistanu, Bransoletki etno, Poduszki dekoracyjne ,

Etniczny wisiorek z koralem

Sprzedane
Oryginalny wisiorek etniczny z korala i orientalnych zawieszek.
Wisiorek składa się z dużego, łososiowego korala w kształci kła oraz dwóch ciekawych ozdób: nepalskiej kulki wysadzanej turkusami i agatem oraz tybetańskiej zawieszki zdobionej dwustronnie, wykonanej z tybetańskiego srebra.

Wisiorek zakończony jest ozdobnym, srebrnym kółeczkiem, przez które można łatwo przeciągnąć łańcuszek, rzemyk czy sznureczek.

Obie przywieszki, tybetańska i nepalska, wiszą na srebrnym łańcuszku, który jest przypięty do kółeczka za pomocą karabińczyka (federing) - można go odpiąć i w ten sposób mieć osobną ozdobę (nosić osobno koral, osobno przywieszki, albo wszystko razem).

Oryginalna, etniczna ozdoba.

Długość całości: 9 cm
długość korala: 5 cm
średnica nepalskiej kulki:1,5 cm
średnica tybetańskiej ozdoby: 2,5 cm

Ładowanie...

Wiele stron internetowych, także nasz sklep, korzysta z cookies (ciasteczek). Służą one m.in. do tego by się zalogować lub zapamiętać koszyk. Jeżeli będziesz dalej korzystał ze sklepu bez zmiany ustawień przeglądarki będzie to oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Polityka Prywatności

Zamknij