zaawansowane

Chcesz wiedzieć, co nowego? Zapisz się!

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem

zobacz Blog »


Boho Etno, Hamsa, Biżuteria etniczna, Biżuteria orientalna, Biżuteria srebrna, Biżuteria męska, Wnętrza boho, Narzuty i kapy, Poduszki ozdobne, Biżuteria hand made, Kolczyki ręcznie robione, Biżuteria z turkusu, Biżuteria labradoryt, Lapis lazuli, Naszyjniki korale, Wisiorki srebrne, Korale, Amulety i talizmany, Styl orientalny, Styl etno, Kolczyki etniczne, Kolczyki orientalne, Duże kolczyki, Srebrne kolczyki, Biżuteria z Afganistanu, Bransoletki etno, Poduszki dekoracyjne ,

Delikatny naszyjnik z Krzyżem Południa

Sprzedane
Delikatny naszyjnik z labradorytu i srebra.
Naszyjnik wykonany ręcznie z delikatnego, fasetowanego labradorytu, pięknie mieniącego się odcieniami niebieskiego, ozdobiony berberyjskim wisiorkiem.
Oryginalny wisiorek ze srebra to plemienna ozdoba berberyjska, symbolizująca Krzyż Południa / kompas / cztery strony świata.

Wisiorek jest stary, był noszony, posiada pewne cechy wynikające z ręcznego wykonania (np lekkie wgniecenia z tyłu). Nie jest to wada, ale cecha charakteryzująca stare, plemienne rzemiosło i tradycyjne techniki jubilerskie.

Naszyjnik wykończony srebrem.

Długość naszyjnika: 49 cm
Wymiary wisiorka: 2,5 x 2,5 x 1 cm


(Zwykle istnieje możliwość skrócenia lub wydłużenia, zapraszamy do Kontaktu)

Zobacz naszą kolekcję Krzyży Południa!
Ładowanie...

Wiele stron internetowych, także nasz sklep, korzysta z cookies (ciasteczek). Służą one m.in. do tego by się zalogować lub zapamiętać koszyk. Jeżeli będziesz dalej korzystał ze sklepu bez zmiany ustawień przeglądarki będzie to oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Polityka Prywatności

Zamknij