zaawansowane

Chcesz wiedzieć, co nowego? Zapisz się!

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotem

zobacz Blog »


Boho Etno, Hamsa, Biżuteria etniczna, Biżuteria orientalna, Biżuteria srebrna, Biżuteria męska, Wnętrza boho, Narzuty i kapy, Poduszki ozdobne, Biżuteria hand made, Kolczyki ręcznie robione, Biżuteria z turkusu, Biżuteria labradoryt, Lapis lazuli, Naszyjniki korale, Wisiorki srebrne, Korale, Amulety i talizmany, Styl orientalny, Styl etno, Kolczyki etniczne, Kolczyki orientalne, Duże kolczyki, Srebrne kolczyki, Biżuteria z Afganistanu, Bransoletki etno, Poduszki dekoracyjne ,

Delikatny labradoryt w srebrze

Sprzedane
Naszyjnik z labradorytu i srebra.
Delikatny naszyjnik ręcznie robiony z fasetowanych i platerowanych oponek szarego labradorytu, ozdobiony srebrnym wisiorkiem.

Wisiorek jest wykonany ze srebra, pochodzi z Maroka, jest to autentyczny fragment plemiennej biżuterii berberyjskiej. Wisiorek symbolizuje słońce.

Labradoryt mieni się pięknie, dodatkowo błyszczy dzięki platerowanej powierzchni. 

Naszyjnik z tyłu wykończony się srebrnym łańcuszkiem, który jest ozdobą ale także umożliwia regulację długości naszyjnika. Na końcu oraz po bokach (asymetrycznie) umieszczone są małe zawieszki z labradorytów.

Długość naszyjnika maks. 50 cm
Długość części z labradorytem: 20 cm
Wymiary wisiorka: 3,2 x 2,1 cm
Ładowanie...

Wiele stron internetowych, także nasz sklep, korzysta z cookies (ciasteczek). Służą one m.in. do tego by się zalogować lub zapamiętać koszyk. Jeżeli będziesz dalej korzystał ze sklepu bez zmiany ustawień przeglądarki będzie to oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Polityka Prywatności

Zamknij