zaawansowane

Chcesz wiedzieć, co nowego? Zapisz się!

Aby zapisać się do newslettera, potwierdź że nie jesteś robotemBoho Etno, Hamsa, Biżuteria etniczna, Biżuteria orientalna, Biżuteria srebrna, Biżuteria męska, Bransoletki męskie, Wnętrza boho, Poduszki ozdobne, Biżuteria hand made, Kolczyki ręcznie robione, Biżuteria z turkusu, Biżuteria labradoryt, Lapis lazuli, Naszyjniki korale, Wisiorki srebrne, Korale, Amulety i talizmany, Styl orientalny, Styl etno, Kolczyki etniczne, Kolczyki orientalne, Duże kolczyki, Srebrne kolczyki, Bransoletki etno, Poduszki dekoracyjne Bransoletki z kamieni ,

Indie, biżuteria etno  

Biżuteria etniczna to nasza wielka pasja. MultiKulti powstało po to, by przybliżyć piękno, które często jest zapomniane, nieznane, powoli ginie, a my chcemy, by oczarowało jeszcze wiele osób! 

Biżuteria etniczna różnych plemion, którą prezentujemy w sklepie nie jest produkcją masową. Najczęściej biżuterię przywozimy sami, z naszych podróży. Często są to stare wyroby, ponieważ, niestety, w wielu miejscach na świecie powoli zanika tradycja noszenia i wytwarzania tych ozdób.

Jedziemy, buszujemy po sukach i bazarach, wśród przypraw, tkanin, mydła i powidła wynajdujemy kamienie, amulety, srebrne wisiory, dziwne, nie wiadomo z czego wykonane ozdoby, które kiedyś nosiły beduińskie, berberyjskie, hinduskie, marokańskie, turkmeńskie, należące do zapomnianych plemion... dalekie nam, ale tak samo lubiące piękne rzeczy - dziewczyny.
Dla nas ich biżuteria jest „etniczna”; zdobi w oryginalny sposób, wyróżnia się w tłumie masowych produktów. Dla nich biżuteria może być nie tylko ozdobą, ale także sposobem na podkreślenie statusu kobiety czy bogactwa rodu panny młodej. Często jest amuletem - ochroną przed „złym okiem”. Chcemy opowiadać Wam także takie historie o etnicznej biżuterii: kto, kiedy, z jakiej okazji nosił i nosi te piękne ozdoby.

Biżuteria etniczna MultiKulti to także robiona przez nas ręcznie biżuteria z kamieni i srebra. Stare, etniczne wisiory zawieszamy na sznurach turkusów czy korali; wynajdujemy piękne, afgańskie lapis lazuli i rzeźbione jadeity, by zamienić je w bransoletki; lubimy pełne ornamentów srebro bali i kolorowe kolczyki z kamieni. Robimy pojedyncze egzemplarze, które – często z żalem ;) – oddajemy w Wasze ręce. Niech cieszą oczy i przynoszą Wam szczęście!

Oprócz etnicznej biżuterii MultiKulti proponuje ozdoby do wnętrz, na przykład tkaniny dekoracyjne – przepiękne uzbeckie czy kazachskie suzani, ręcznie wyszywane przez tamtejsze kobiety z przeznaczeniem na własny posag, które mogą zdobić Wasze ściany, służyć jako narzuta na łóżko czy sofę, albo obrus. Mamy nadzieję, że ten dział w naszym sklepie będzie się także powiększać.
 
 

Zapraszamy na nasz Bazar! 

Etniczne kolczyki ze srebra 
Kolczyki z kamieni  Bransoletki damskie hand made  Naszyjniki z kamieni 

Wisiory etniczne  Tkaniny dekoracyjne suzani  Poszewki dekoracyjne suzani 
Ładowanie...

Wiele stron internetowych, także nasz sklep, korzysta z cookies (ciasteczek). Służą one m.in. do tego by się zalogować lub zapamiętać koszyk. Jeżeli będziesz dalej korzystał ze sklepu bez zmiany ustawień przeglądarki będzie to oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Polityka Prywatności

Zamknij